Mycie aktywną pianą

Najbardziej popularny dodatkowy program myjni

Mycie turboszczotką

Efektowne i skuteczne mycie pojazdów

Oprysk felg

Doskonały sposób na brudne felgi

Płatności zbliżeniowe

Nowoczesny i wygodny sposób płacenia

Myjnia Plus

Jak zwiększyć obroty swojej myjni? Jak zachęcić klientów do skorzystania z usług mycia pojazdów? Jak walczyć z nowo powstałą konkurencją? To pytania, które coraz częściej zadają sobie właściciele myjni samochodowych. Rynek myjni w Polsce jest już bardzo duży, a w dalszym ciągu powstają nowe obiekty, które szybko mogą stać się bardziej atrakcyjne dla klientów. Przyciągają nie tylko lepszą jakością mycia ale również ciekawym designem i większą funkcjonalnością (nowe programy mycia, nowoczesne systemy płatności).

Myjnia Plus to projekt, który jest odpowiedzią na postawione wyżej pytania. Naszą misją jest dać drugą szansę myjniom, które istnieją na rynku już kilka- lub kilkanaście lat. Chcemy sprawić aby świadczone na nich usługi mycia były konkurencyjne i pozostały atrakcyjne dla klientów.

Przeprowadzamy modernizacje myjni różnych producentów. Nasza oferta obejmuje m.in. rozbudowy myjni o dodatkowe programy mycia takie jak: mycie pianą aktywną, mycie szczotką czy oprysk felg. Instalujemy też nowoczesne systemy płatności kartami zbliżeniowymi lub kluczami elektronicznymi.

Fiskalizacja myjni

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów sprzedaż na myjniach od 1 lutego 2023 r. ma zostać objęta bezwzględnym nakazem stosowania kas fiskalnych. Kasy mają być zainstalowane na każdym stanowisku myjni i każdym stanowisku...
Przejdź

Aktywna piana

System wstępnego mycia pianą to niezwykle popularny, przyciągający wielu klientów, dodatkowy program myjni uzupełniający istniejącą ofertę mycia. Aktywna piana nakładana na pojazd przed myciem zasadniczym rozmiękcza brud...
Przejdź

Turboszczotka

System mycia turbo-szczotką jest dodatkowym programem myjni służącym do doczyszczenia pojazdu po myciu zasadniczym. Zwiększa to skuteczność usuwania uporczywych zabrudzeń przy doskonałym efekcie wizualnym.
Przejdź

Oprysk felg

Oprysk felg jest opcjonalnym programem myjni dedykowanym dla najbardziej wymagających klientów. Opryskiwanie felg stanowi pierwszą czynność kompletnego procesu mycia, którą wykonuje się jeszcze przed przystąpieniem do mycia zasadniczego.
Przejdź

Co nas wyróżnia?

Doświadczenie

Posiadamy największe doświadczenie w branży. Wykonaliśmy modernizacje na ponad 300 stanowiskach myjni naszych Klientów.

Gwarancja

Wsparcie serwisowe Klientów to sprawa priorytetowa. Naszym celem jest błyskawiczna pomoc w razie jakiegokolwiek problemu.

Kreatywność

Uważamy, że nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Każde zlecenie Klienta jest dla nas nowym wyzwaniem.

Profesjonalne doradztwo

Posiadamy bogatą wiedzę techniczną oraz doświadczenie w prowadzeniu myjni. Zawsze służymy radą naszym Klientom.

Estetyka wykonania

Zrealizowane usługi to nasza wizytówka. Wszystkie instalacje wykonujemy z należytą precyzją i estetyką.

Atrakcyjne ceny

Najwyższa jakość usług nie musi oznaczać wysokich cen. Dokładamy wszelkich starań aby ceny naszych usług były przystępne.