Fiskalizacja myjni

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów sprzedaż na myjniach od 1 lutego 2023 r. ma zostać objęta bezwzględnym nakazem stosowania kas fiskalnych. Kasy mają być zainstalowane na każdym stanowisku myjni i każdym stanowisku urządzenia dodatkowego (np. na odkurzaczu). Fiskalizacja obejmie transakcje gotówkowe jak i płatności bezgotówkowe kartą. Więcej informacji o fiskalizacji można znaleźć tutaj: https://novitus.pl/wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-kasach-online-do-myjni

Oferujemy montaż kas fiskalnych Novitus SDF-3. Jest to obecnie jedyna na rynku kasa specjalnego zastosowania, która została dopuszczona do użytku na myjniach i jest w 100% zgodna z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Kasa SDF-3 to kasa w postaci oprogramowania, która zamiast drukarki posiada wyświetlacz pokazujący paragon po każdej dokonanej płatności. Wyświetlacz musi być zamontowany w widocznym miejscu na stanowisku przyjmowania opłat. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość pobrania faktury za usługę mycia. Dzięki temu można zrezygnować z kłopotliwej sprzedaży żetonów lub wdrażania kolejnych systemów płatności.
Firma Novitus pobiera opłatę abonamentową za każdą kasę na myjni w wysokości 39 zł netto / m-c, a za każdą kasę na urządzeniu dodatkowym 10 zł netto / m-c. Przeglądy serwisowe kas nie są wymagane.
Więcej informacji o kasie na stronie producenta: https://novitus.pl/sdf3

Cennik kas fiskalnych na myjnie:
– kasa SDF-3 z komunikacją LAN: 1 290,00 zł netto / stan. (wymagany kabel internetowy)
– kasa SDF-3 z komunikacją Wi-Fi: 1 430,00 zł netto / stan. (kasa z modułem Wi-Fi z anteną zewnętrzną)
– kasa SDF-3 z komunikacją GSM: 1 605,00 zł netto / stan. (kasa z modułem GSM z anteną zewnętrzną, karta SIM z opłaconą transmisją danych za 24 m-ce)

Cennik kas fiskalnych na urządzenia dodatkowe:
– kasa SDF-3 z komunikacją LAN: 1 250,00 zł netto / stan. (wymagany kabel internetowy)
– kasa SDF-3 z komunikacją Wi-Fi: 1 390,00 zł netto / stan. (kasa z modułem Wi-Fi z anteną zewnętrzną)
– kasa SDF-3 z komunikacją GSM: 1 565,00 zł netto / stan. (kasa z modułem GSM z anteną zewnętrzną, karta SIM z opłaconą transmisją danych za 24 m-ce)