Turboszczotka

Mycie szczotką

Mycie turboszczotką jest dodatkowym programem myjni samochodowej opartym na nowoczesnej technologii mycia aktywną pianą. W odróżnieniu od powszechnie spotykanych programów z użyciem szczotki, pianę nakłada się na pojazd pod wysokim ciśnieniem za pośrednictwem specjalistycznego injektora spieniającego środek myjący. Standardowo program służy do doczyszczenia pojazdu po myciu zasadniczym (np. mikroproszkiem). Zwiększa się tym samym skuteczność usuwania uporczywych zabrudzeń przy doskonałym efekcie wizualnym. Program mycia Turboszczotka daje gwarancję jeszcze wyższej jakości mycia i satysfakcji klienta oraz przewagi nad myjniami konkurencji.

Program Turboszczotka załączany jest osobnym przyciskiem. Na każdy panel sterujący wykonujemy naklejkę z opisami wszystkich programów, co przy okazji odświeża wygląd całej myjni. Dla lepszej identyfikacji nowego programu opis przycisku oraz wąż doprowadzający wodę do lancy są w tym samym kolorze (najczęściej żółtym).

System dołączany jest do istniejącego w myjni antyzamarzaniowego układu obiegu wody co umożliwia eksploatację również w zimie.