Modernizacja myjni

Home   /   Modernizacja myjni

W ostatnich latach obserwujemy rosnącą konkurencję na rynku usług mycia pojazdów. Z tego powodu właściciele myjni zmuszeni są do dodatkowych działań mających na celu utrzymanie klientów. Najczęściej polega to na rozszerzeniu istniejącej oferty oraz podniesieniu jakości usług w oparciu o nowoczesną technologię. Stąd pojawia się potrzeba modernizacji myjni.

Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które skutecznie przyciągają uwagę klientów poprzez zwiększenie funkcjonalności myjni. Wdrożenie nowoczesnych metod płatności oraz montaż dodatkowych programów mycia powoduje, że właściciel myjni jest w stanie podnieść jej atrakcyjność. Modernizacja wpływa na popularność danej myjni, a co za tym idzie zwiększa jej rentowność i pozwala utrzymać się w czołówce tego typu obiektów usługowych na lokalnym rynku.

Najbardziej popularne dodatkowe programy mycia to:

  • mycie wstępne aktywną pianą,
  • mycie szczotką,
  • oprysk felg.

Do alternatywnych metod płatności należą:

  • zbliżeniowe kartą,
  • kluczem elektronicznym,
  • aplikacją.

Myjnię Plus tworzy zespół pasjonatów myjni samochodowych, których wiedza i doświadczenie daje gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Przy modernizacjach myjni przykładamy również szczególną wagę do estetyki wykonania i oprawy graficznej. W naszej opinii jest to niezwykle ważny aspekt, o którym często się zapomina. Ma to duże znaczenie jeśli konkurencję stanowią myjnie całkowicie nowe przyciągające klientów nie tylko jakością mycia lecz również ciekawym i nowoczesnym designem.

A może Twoja myjnia też wymaga modernizacji? Zachęcamy do współpracy! Skontaktuj się z nami, a my doradzimy jakie rozwiązania warto wdrożyć aby utrzymać klientów i skutecznie walczyć z konkurencją. Modernizacja myjni tylko z Myjnią Plus! Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku.